Rynny Galeco

Galeco to marka, która ukierunkowała się na wytwórstwo systemów rynnowych i odprowadzanie wody deszczowej. W bogatym asortymencie oferuje standardowe rynny półokrągłe, niepospolite rynny kwadratowe, złożony system odwodnienia dachów płaskich a także podbitkę dachową pcv.

Ponad 20 lat działalności na rynku oraz innowacyjne pomysły umożliwiły marce Galeco na zbudowanie zaufania oraz prestiżu oraz zdobycie miana eksperta w kwestii odprowadzania wody z dachów stromych. Udoskonalenia w aspekcie dachów płaskich to kolejny krok w rozwoju firmy. Firma idzie z duchem czasu i potrzeb, więc dąży do spełniania oczekiwań nowego i bardziej skomplikowanego budownictwa, do którego można zaliczyć dystrybucję systemów rynnowych w Łodzi i Rzgowie.

System Galeco Łódź

Dystrybutor rynien w Łodzi oferuje systemy rynnowe: PVC, PVC2, METAL, STAL, TYTAN, BEZOKAPOWY, LUXOCYNK, rynny dachowe, rynny kwadratowe.

System rynnowy PVC Galeco

Rynny PVC to oryginalne rozwiązania stworzone przy pomocy nowoczesnej technologii koekstruzji, która gwarantuje najwyższą jakość i długotrwałą wytrzymałość orynnowania.

Rynny Galeco Łódz i Rzgów – rynny PVC2

System PVC2 to rozwiązanie stworzone z myślą o przyszłości. Przedstawia innowacyjny pogląd na systemy rynnowe dzięki użyciu materiału pvc do wyprofilowania kwadratowego kształtu rynny.

Galeco METAL – rynny metalowe Łódź

Popularność rynien metalowych rośnie z dnia na dzień dzięki intensywnemu rozwijaniu się metalowych pokryć dachowych. Wszelkiego rodzaju rynny metalowe znajdą swoje zastosowanie na różnych obiektach.

Rynny TYTAN Galeco

System rynnowy TYTAN I CYNK to nie tylko rynny, ale także rury spustowe oraz akcesoria stworzone z ponadczasowego stopu cynku, który zapewnia trwałość na wiele lat.

System rynnowy Galeco STAL

Rynny stalowe są głównie rynnami półokrągłymi i głębszymi, ze specyficznymi brzegami skierowanymi do wewnątrz.

Rynny bezokapowe – Łódź, Rzgów

Rynny bezokapowe w Łodzi i Rzgowie to prekursorska koncepcja przygotowana z myślą o budynkach bez okapu. Dzięki prostokątnemu kształtowi rynny możliwa jest zabudowa w sposób systemowy w elewacji.

System LUXOCYNK

Rynny Galeco w tym systemie to rynny ocynkowane, które łączą w sobie elegancki, srebrny odcień orynnowania w atrakcyjnej cenie ze wszystkimi pozytywami rynien stalowych Galeco STAL.

Rynny dachowe Łodź, Rzgów

Galeco STAL2 prezentuje rynny dachowe w Łodzi i Rzgowie, które są modernistycznym, kwadratowym systemem rynnowym stworzonym na potrzeby awangardowych i niebanalnych projektów perfekcyjnie wpasowujących się do bryły obiektu.

Podbitki dachowe Łodź i Rzgów

Dystrybutor rynien w Łodzi i Rzgowie proponuje w ofercie system zabudowy okapu typu siding. Ozdobna podbitka dachowa pcv jest do wyboru w rozmaitych kolorach, podnosi poziom estetyki budynku oraz doskonale zabezpiecza.

Wybierz system Galeco w Łodzi i Rzgowie i ciesz się najlepszą jakością i estetyką orynnowania!