Rynny bezokapowe

Innowacyjny system bezokapowy Galeco

Rynny bezokapowe w Łodzi i Rzgowie są stworzone na potrzeby nowoczesnych projektów i nieszablonowych konstrukcji domów. Sprawdzą się świetnie zarówno dla domków jednorodzinnych, budynków mieszkalnych jak i niewielkich budynków przemysłowych, które nie mają standardowych okapów.

Zalety rynien bezokapowch w Łodzi to:

  • ekspresowy montaż oraz demontaż maskownicy, co ułatwia czyszczenie
  • prostokątny kształt rury to zwiększa wydajność
  • 100% gwarancja wydajności i szczelności bez przeciekania
  • ułatwienie pracy architektom dzięki udostępnieniu naszych rysunków CAD
  • gwarancja na 10 lat na odporność mechaniczną, korozję i nieprzemakalność
  • system kabli grzejnych zapobiega zamarzaniu wody w rurach i uszkodzeń systemu

Specyfikacja rynien bezokapowych

System bezokapowy składa się ze stalowej rury o prostokątnym kształcie o szerokości 125 mm i rury spustowej z pvc o wymiarach 70 x 80 mm. System ten jest fuzją trzech typów materiałów Galeco – LUXOCYNK (cynk zapobiega patynowaniu), PVC (wysoka jakość w parze z ekonomicznością) i STAL (trwałość na lata).

Bezokapowy system Galeco Łódź jest dostępny w jednym rozmiarze: 125/70×80. Występuje w kolorystyce czarnej i grafitowej.

Opis wybranych elementów przy rynnach bezokapowych w Łodzi i Rzgowie

Hak doczołowy

Hak zaprojektowany konkretnie dla tego systemu w swojej dolnej części jest wyposażony w zamki, które pozwalają na zatrzaśnięcie w nim maskownicy. Ten element jest opcjonalnie wyciągany, aby wykonać prace konserwatorskie.

Łącznik doczołowy – dylatacyjny

To nowatorski pomysł Galeco, który pozwala na zespolenie rynien o kształcie prostokątnym. Użycie uszczelki ułatwia zachowanie dylatacji między łączonymi rynnami, przy czym zachowujemy całkowitą szczelność systemu.