DESZCZ

ZŁAP DESZCZ

Deszcz to zysk

Donica  ze zbiornikiem na deszczówkę Rainpot, to połączenie dwóch praktycznych rozwiązań – pojemnika na roślinę oraz naczynia na wodę. Posiada podwójne dno wydzielone specjalną półką, która odseparowuje magazynowaną wodę, od posadzonej rośliny. W niej znajdują się specjalne otwory, które pozwalają na przenikanie wody do drugiej komory. Z boku bryły znajduje się niewielki kran, umożliwiający wydostanie zgromadzonej deszczówki, do wiadra czy konewki.

 

Donica ze zbiornikiem na deszczówkę Rainpot została wykonana z trwałego i nowoczesnego tworzywa. Polietylen jest niepodatny na negatywne warunki atmosferyczne, takie jak zmienna temperatura, wilgoć i promieniowanie słoneczne. Przez co donica ze zbiornikiem służy przez wiele lat, zachowując swoje właściwości i formę. Ozdobi każdą, przydomową przestrzeń.

Donica Rainpot występuje aż w dziewięciu kolorach do wyboru oraz w dwóch rozmiarach. Dzięki temu w prosty sposób można ją dopasować do pozostałych, zewnętrznych dodatków, tym samym tworząc spójną i nowoczesną aranżację.

Uwaga! Zamontowany kranik może nieznacznie się różnić od tego na zdjęciu, w zależności od dostępności.

Donica Rainpot występuje aż w dziewięciu kolorach do wyboru oraz w dwóch rozmiarach. Dzięki temu w prosty sposób można ją dopasować do pozostałych, zewnętrznych dodatków, tym samym tworząc spójną i nowoczesną aranżację.

Dostępna kolorystyka donicy 

antracyt 
biały
cytrynowy
czarny
czekoladowy
czerwony
limonkowy
niebieski
terakota
                                     

 

Tworzywo wykonania donicy Rainpot

  • polietylen
wymiary:

Zbiornik na deszczówkę Rainpot występuje w dwóch wersjach:

  • z pojedynczym oraz tzw. podwójnym dnem
  • wersja z pojedynczym dnem – ma standardowe dno u podłoża zbiornika. Woda swobodnie wpada do zbiornika jak do donicy
  • wersja z podwójnym dnem – ma półkę na ok. 1/4 wysokości zbiornika. W podwójnym dnie można samodzielnie nawiercić otwory w dowolnych miejscach na półce, w zależności od potrzeb. Na półce można też umieścić roślinę we własnej doniczce, zasłaniając otwory, gdy aktualnie zbiornik nie jest używany.  Istnieje również możliwość nawiercenia standardowych otworów przez nas.  

Zbiornik nadaje się do podstawienia pod rynnę, czy też zrobienia otworu na rynnę. W razie robienia otworów w donicy, sugerujemy aby takie rozwiązania rozważyć indywidualnie, po zapoznaniu się z wymiarami zbiornika Rainpot.

 
Donica ze zbiornikiem na deszczówkę Rainpot to nowoczesna propozycja dla osób, które lubią rozwiązania 2 w 1. Posiadane właściwości, szeroka gama kolorystyczna oraz dwa rozmiary do wyboru sprawiają, że donica Rainpot sprawdzi się w każdej aranżacji, wedle indywidualnych potrzeb i wymagań projektanta.

 

                                 Masz pytanie?

 Rudzka 2, 95-030 Rzgów      +48 505-101-628           biuro@fol-kul.p
 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress