Dachy Płaskie

System Galeco Łódź przedstawia nowatorskie spojrzenie na odwodnienie dachów płaskich. Nowoczesność to modułowość. Tylko system Galeco w Łodzi i Rzgowie proponujemy gotowe instalacje łączące wpust dachowy, rurę oraz przejście przez attykę. Dzięki temu systemowi można w prosty sposób pogodzić odwodnienie dachu płaskiego z kwadratowymi rurami spustowymi. Funkcjonalność i estetyczna całość z bryłą budynku zapewniona.

Zalety systemu Galeco Dachy Płaskie

  • prekursorski koncept – unikalna na rynku metoda stworzona dla wydajności
  • design i estetyka – sposób, w którym można połączyć dachy płaskie z rurami kwadratowymi najnowszej generacji
  • korzyść 3w1 – zestaw stworzony z 3 elementami gwarantuje komfort zakupu bez potrzeby szukania elementów osobno
  • wydajna termoizolacyjność – najwyższa jakość surowców i fachowe wykonanie zapewnia odporność na nasłonecznienie i różnice temperatur
  • uniwersalność i funkcjonalność – kołnierze zaciskowe pozwalają na zamontowanie na wszelkich rodzajach pokryć dachowych
  • dostępność produktu – dbamy o logistykę i dostarczamy na bieżąco nasze produkty do punktów handlowych wybranych przez Galeco. Sprawdź systemy Galeco w Łodzi i Rzgowie.

Informacje techniczne dla Systemu Galeco Łódź – Dachy Płaskie

Kosze zlewowe to komponenty dopełniające asortyment odwodnień awaryjnych przy dachach płaskich. Pierwsza wersja została zaopatrzona w wyjście stworzone do połączenia z okrągłą rurą o średnicy 100 mm w systemie Galeco STAL. Drugi zaś model zespala się z kwadratową rurą spustową o wymiarze 80 x 80 w systemie Galeco STAL2.

Sprawdź inne systemy Galeco w Łodzi i Rzgowie i wybierz już dziś wymarzony dla swojego domu!